PACO Wedstrijd op 1 februari 2020

Op zaterdag 1 februari 2020 organiseert zwemclub De Beringse Tuimelaars een PACO-wedstrijd in het zwembad van sportoase Beringen. Onze club is uitgenodigd om ook deel te nemen aan deze wedstrijd.

De wedstrijd vindt plaats vanaf 18u, de gewone zwemtrainingen komen dus niet in het gedrang. Inschrijven voor deze wedstrijden kan tot en met dinsdag 14 januari 2020. Volledige informatie over de PACO wedstrijd kan je terugvinden in deze pdf.

Om het zo eenvoudig mogelijk te maken om je in te schrijven in de juiste reeksen hebben we een inschrijvingsformulier voorzien voor onze leden. Je kan enkel deelnemen als je een geboortejaar hebt van 2002 tot en met 2014.

Gebruik dit formulier om je in te schrijven

Dit is je kans als je eens een echte zwemwedstrijd wil meemaken!